STRONA GŁÓWNA O PROJEKCIE DZIAŁANIA FAQ E-LEARNING INSPIRACJE PORADY WIDEO SIEĆ INWESTORÓW DLA MEDIÓW NASI PARTNERZY EKSPERCI KONTAKT BLOG
 
szukana fraza:


podaj e-mail:


RSS    ATOM
» Beata Niemczuk

 

Beata Niemczuk od ponad 9 lat związana jest z sektorem usług prawniczych, obecnie współpracuje z Kancelarią Malinowski Płachta i Wspólnicy jako dyrektor marketingu w kancelarii. Wcześniej szef marketingu kancelarii skandynawsko-polskiej (m.in. odpowiedzialna za działania marketingowe przy fuzji kancelarii szwedzkiej z duńską). Posiada również wieloletnie doświadczenie pracy w największych agencjach eventowych i reklamy w Polsce, gdzie odpowiadała za opracowywanie strategii komunikacji marketingowej dla polskich i międzynarodowych klientów z różnych sektorów gospodarki. Specjalizuje się w opracowywaniu strategii dla firm z sektora usług profesjonlanych i programów relacji z klientami. Zajmuje się także systemami zarządzania wiedzą. Jest coachem treningu interpersonalnego w zakresie budowania umiejętności przywódczych w firmie Metrum

 

beata.niemczuk@sangamconsulting.com

 

» Dariusz Brzeziński

db.jpgDariusz Brzeziński jest Prezesem Zarządu APAX Consulting Group.
Przez ostatnie kilkanaście lat zasiadał na stanowiskach menedżerskich i był Członkiem Zarządu w wiodących firmach doradczych i informatycznych.
Od 1991 do 2000 roku pracował w grupie Ernst & Young Polska, początkowo jako szef Działu Doradztwa Rynkowego, a następnie jako Starszy Menedżer i Szef Działu Strategii

i Usprawnień Operacyjnych. W okresie od 2001 do 2005 roku był Wiceprezesem i Dyrektorem ds. Operacyjnych spółki Capgemini Polska. W roku 2006 został Wiceprezesem firmy Doradztwo Gospodarcze DGA.

Dariusz jest ekspertem w dziedzinie doradztwa strategicznego, transformacji i restrukturyzacji przedsiębiorstw oraz pozyskiwania kapitału. Jest autorem i współautorem kilkunastu wdrożonych strategii zmian i rozwoju przedsiębiorstw oraz kompleksowych programów restrukturyzacji w różnych sektorach, np. chemicznym, energetycznym, finansowym, IT, budowlanym, logistycznym i farmaceutycznym.

Posiada ponad osiemnastoletnie  doświadczenie przy realizacji projektów strategicznych oraz z zakresu corporate finance dla korporacji międzynarodowych, m.in. z listy Fortune 500, czołowych firm polskich oraz firm z sektora MŚP.

Dariusz uzyskał tytuł magistra ekonomii w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył także program zarządzania w Copenhagen Business School w Danii oraz szereg specjalistycznych kursów i szkoleń.

» Dr Marek Panfil

marek_panfil.jpgDr Marek Panfil – adiunkt w Katedrze Small Businessu w SGH, kierownik dwusemestralnego Podyplomowego Studium SGH Metody wyceny spółki kapitałowej (pod patronatem GPW w Warszawie); w latach 1997-2003 współpracował z firmą konsultingową PONT Corporation Sp z o.o., w której był odpowiedzialny za przygotowywanie biznesplanów, projektów inwestycyjnych i wycen przedsiębiorstw oraz wycen wartości niematerialnych i prawnych. Od 2000r. redaktor naczelny poradnika „Controlling – wiedza i narzędzia praktyczne” Forum Sp. z o.o. Doradca małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie pozyskania kapitału na rozwój, wyceny wartości spółki. Od lutego 2008r. – członek Rady Nadzorczej KGHM Polska Miedź SA. Wykładowca SGH oraz profesjonalnych ośrodków szkoleniowych) z zakresu metod wyceny przedsiębiorstwa, analizy finansowej projektów inwestycyjnych, źródeł finansowania przedsiębiorstw (w tym private equity), przygotowywania i oceny biznesplanów. Autor kilkunastu opracowań tj. biznesplany, studia wykonalności, wyceny wartości.

Najważniejsze publikacje:

1. Zarządzanie należnościami w MSP – poradnik przedsiębiorcy (ok. 143 strony), Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Warszawa, 2004r. 
2. Autor książki pt. Fundusze private equity. Wpływ na wartość spółki (Difin, W-wa, czerwiec 2005r.), za którą otrzymał nagrodę „Złote Skrzydła Gazety Prawnej” w czerwcu 2007r.  
3. Współredaktor i współautor książki pt. Metody wyceny spółki. Perspektywa klienta i inwestora (Poltext, W-wa, styczeń 2006r.). – nagroda zbiorowa I stopnia Rektora SGH w październiku 2007r.
4. Redaktor i współautor książki „Finansowanie rozwoju przedsiębiorstwa. Studia przypadków”, Difin, Warszawa, 2008r. – nominacja do nagrody „Beta 2008” za osiągnięcia w dziedzinie zarządzania finansami.  
5. Redaktor i współautor książki „Wycena biznesu w praktyce. Metody. Przykłady”, Poltext, W-wa, 2009r.
» Jacek Cholewa

jacenty2.jpgJacek Cholewa obecnie pracuje jako konsultant i trener biznesu.

 

Posiada bardzo bogate doświadczenie zawodowe. Pierwszą własną firmę uruchomił jeszcze w trakcie studiów. Przez wiele lat był partnerem w kilku innowacyjnych przedsięwzięciach z branży IT, głównie w zakresie projektowania oraz wdrażania platform i narzędzi internetowych.

Kompetencje i doświadczenie w zakresie inwestycji kapitałowych zebrał jako Partner i Dyrektor Zarządzającym w Armada Asset Management Sp. z o.o., gdzie odpowiadał za przygotowanie przedsięwzięć venture capital na rynku IT w ramach projektu Armada Technology Fund.

 

Obecnie Jacek skupia się na przekazywaniu przedsiębiorcom wiedzy i pomocy w zakresie organizacji biznesu znajdującego się na wczesnym etapie rozwoju. Na przestrzeni kilku ostatnich lat współpracował między innymi z Nowoczesną Firmą Sp. z o.o., Wyższą Szkołą Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu, Capgemini Polska Sp. z o.o. Obecnie, w ramach współpracy z Miasteczkiem Multimedialnym jest zaangażowany w realizacje projektu Kapitał na start w innowacje. Jako współpracownik Sysco Polska Sp. z o.o. realizuje szkolenia i konsultacje z zakresu zarządzania. Współpracuje także z firmą szkoleniową Prokadra, gdzie prowadzi warsztaty z zakresu e-biznesu.

 

Jacek jest absolwentem Socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim.

» Marcin Sokołowski

marcin_sokolowski.jpgEducation:

2007 – 2009 EMBA 

Warsaw University of Technology Business School

with London Business School,

HEC Paris Graduate Business School

and NHH - Norwegian School of  Economics and Business

Administration in Bergen.

 

2000-2002

The Warsaw School of Economics (SGH), 

Master degree in Finance and Banking 

 

1997-2000.

The Warsaw School of Marketing & Management

Bachelor degree in Corporate Finance

 

Career:

Epicor Software Corporation

2009 (III) - Senior Marketing Manager, EMEA Programs

Responsible for all customer programs and initiatives in EMEA region. Launching new products, managing strategic accounts programs and CRM activities. Executing “Protect, Extend, Converge” strategy with dynamic growth of company products and services portfolio.

 

2008 (I) - Senior Marketing Manager, CEE

12
Konkurs 
e-mail:

haslo: