DLA MEDIÓW | NASI PARTNERZY | EKSPERCI | KONTAKT | BLOG
STRONA GŁÓWNA | O PROJEKCIE | DZIAŁANIA | FAQ | E-LEARNING | INSPIRACJE | PORADY WIDEO | SIEĆ INWESTORÓW
» Konferencje
» Biznes przy kawie
» Seminaria
» Warsztaty
 
szukana fraza:


podaj e-mail:

Jeszcze zdążysz wystartować po kapitał na start! Konkurs Startery Innowacji 14-04-2010

Jeszcze do 30 kwietnia 2010 przyjmowane są zgłoszenia do konkursu „Startery Innowacji”. Pomysły na nowatorski biznes można rejestrować za pośrednictwem Naszego portalu wypełniajać formularz w zakładce "KONKURS"!

ZAPRASZAMY!

Konferencja START W INNOWACJE 20 kwietnia Warszawa 09-04-2010

logoKonferencja.jpg

z przyjemnością pragniemy zaprosić do wzięcia udziału w kolejnej konferencji z cyklu START W INNOWACJE, która tym razem odbędzie się 20 kwietnia w Warszawie  w Akademii Leona Koźmińskiego w auli II w budynku C (ul. Jagiellońska 57/59 )
 
 

Tematyka spotkania obejmuje nowe trendy związane z zastosowaniem animacji 3D w biznesie oraz możliwościach pozyskania finansowania na własny innowacyjny pomysł biznesowy.

Finansowanie Innowacyjnych przedsięwzięć II 31-03-2010

Proces finansowania przedsięwzięcia składa się z kilku następujących po sobie etapów. W branży inwestycyjnej nazywamy je rundami finansowania. Z punktu widzenia osoby poszukującej kapitału na rozwój biznesu, kluczowa jest znajomość „graczy” występujących na konkretnym rynku oraz ich motywów i metod działania.

Finansowanie Innowacyjnych przedsięwzięć I 16-03-2010

Odpowiednia "masa krytyczna" innowacyjnych projektów to pierwszy, niezbędny element ekosystemu innowacji. Drugim jest kapitał na finansowanie startupów. Finansowanie spółki to nie jednorazowe wydarzenie. Jest to proces, w którym na poszczególnych etapach rozwoju spółki pojawiają się różni gracze. Na początku, jest to zazwyczaj  kapitał własny, pochodzący z oszczędności, od rodziny. Czasami pożyczany także od przyjaciół. Amerykanie nazywają ten etap jako 4 F: founders, friends, family &… fools

Kalendarium projektu-Kapitał na start w innowacje 16-03-2010

Zapraszamy na wydarzenia odbywające się w ramach projektu „Kapitał na start w innowacje” w całej Polsce: konferencje, seminaria i warsztaty.

Pomysłodawcy oraz przedsiębiorcy poszukujący kapitału na start lub rozwijanie działalności będą mogli dowiedzieć się więcej o finansowaniu zewnętrznym nowatorskich przedsięwzięć, a także nawiązać kontakty z potencjalnymi inwestorami i aniołami biznesu. Połączenie kreatywności i śmiałych wizji innowatorów z zaufaniem, wiedzą biznesową oraz kapitałem inwestorów stwarza szanse na realizację działań na miarę wyszukiwarki Google czy serwisu Facebook, które odniosły światowy sukces dzięki spotkaniu błyskotliwych idei i świata finansów.

12
Konkurs 
e-mail:

haslo: