STRONA GŁÓWNA O PROJEKCIE DZIAŁANIA FAQ E-LEARNING INSPIRACJE PORADY WIDEO SIEĆ INWESTORÓW DLA MEDIÓW NASI PARTNERZY EKSPERCI KONTAKT BLOG
 
szukana fraza:


podaj e-mail:


RSS    ATOM
» APAX Consulting Group

logo_apax.jpgJesteśmy zespołem ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu strategicznych zmian w wiodących firmach polskich i międzynarodowych, poparte spektakularnymi sukcesami.

Nasza fascynacja możliwościami wzrostu, przed jakimi stoją firmy działające w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, jak również pełne zaangażowanie w realizowanie projektów, przekłada się na wysoki poziom świadczonych przez nas usług doradczych.

» Fundacja Obserwatorium Zarządzania

logo_obserwatorium_zarzadzania.jpgFundacja Obserwatorium Zarządzania jest organizacją non-profit, zajmującą się problemami edukacji ekonomicznej społeczeństwa i biznesu. W ramach działań Obserwatorium realizowane są badania, seminaria i konferencje związane z zagadnieniami strategii prowadzenia biznesu, w tym: Kongres Kadry, Nowa Era Trenera, Profesjonalny Menedżer Szkoleń, Rewolucja Biznesu, Siła Telemarketingu i Eduklaster oraz projekty i badania w obszarze inwestycji kapitałowych i pozyskiwania finansowania zewnętrznego, w tym Finansuj.pl i Owoce Biznesu.

» Klaster E-południe

logo_e_poludnie.pngKlaster E-południe - formalnie zarejestrowany jako STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA INFORMACYJNEGO jest modelowym przykładem klastra gospodarczego.

» Krajowy Fundusz Kapitałowy S.A. (KFK)

logo_kfk.jpgKFK jest funduszem funduszy venture capital (VC). Działalność KFK polega na inwestowaniu w fundusze VC, które zasilają kapitałowo małe i średnie przedsiębiorstwa polskie, w szczególności przedsiębiorstwa innowacyjne, prowadzące działalność badawczo-rozwojową oraz przedsiębiorstwa o wysokim potencjale rozwoju. KFK został utworzony przez rząd polski w celu ograniczenia zjawiska luki kapitałowej polegającego na niskiej podaży kapitału VC w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw.

» POLSKI FUNDUSZ INWESTYCJI

logo_polski_fundusz_inwestycyjny.jpgPolski Fundusz Inwestycji jest niezależną firmą inwestycyjną specjalizującą się w inwestycjach w projekty znajdujące się we wczesnych fazach rozwoju (seed, start-up, wzrost) wykorzystujące innowacyjne technologie lub rozwiązania organizacyjne w sektorach Life-science (biologia/biotechnologia, ochrona zdrowia, chemia), Cleantech (technologie z zakresu ochrony środowiska) oraz ICT (Internet, software, telefonia komórkowa).

Konkurs 
e-mail:

haslo: